| Rutty a întrebat:

Va salut pe toti!

Am o problema cu Google Chrome.

Nu-mi mai merge de ieri, dar Opera si celelalte merg.

La Google Chrome cand scriu la site "www.youtube.com" nu intra.se incarca si apoi zice ca e o problema de conexiune sau ceva de genu ca site-ul este inactiv sau dezactivat, dar daca intru de pe Opera merge fara probleme.

Numai ca mie imi place Google Chrome.va rog sa ma ajutati!

Funda pentru cel mai bun raspuns! Bye :-h

2 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Asa mi se mai intampla si mie(in ultimul timp chiar des) o fi o defectiune de la ei...desconecteazza-te si apoi reconecteaza-te la net la mine functoneaza sau da Refresh de mai multe ori! SUCCES>:d<
PASTE FERICIT!

| Josh a răspuns:

Salut! Dezinstaleaza-l apoi instaleaza-l din nou. Sper sa mearga happy