| MHems a întrebat:

Flolosesc browser-ul Opera şi de fiecare dată când ascult muzică de pe YouTube mi se încarcă medlodia până la jumătate şi apoi zice că s-a terminat melodia. Multe site-uri nu merg adică îmi dau eroare, unele nu se încarcă. Şi de multe ori îmi zice că nu mai am loc în Local Disk ( C: ). Şi când dau pe Clean Up se încarcă un sfert şi după nu se mai încarcă deloc, am aşteptat 3 ore şi tot nu se încărca. Vă rog ajutaţi-mă! Google Chrome nu-mi merge, să folosesc Mozilla Firefox? Fundă pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Buna,
Trebuie sa incerci si Firefox, poate o sa mearga, eu de exemplu nu am probleme cu acest browser.
Iti recomand sa stergi fisiere/programe pe care nu le folosesti din partitia C pentru ca atunci cand vizualizezi un video pe youtube sau orice alt site de video/filme, acestea se descarca intr-un folder din Local Disk-ul sistemului si atunci cand iesi se sterg automat, poate nu ai destul spatiu ca sa se downloadeze.
As vrea sa stiu ce fel de eroare primesti atunci cand accesezi site-urile care nu iti merg.
Cel mai bine ar fi sa-ti scanezi sistemul cu un antivirus si dupa sa intri cu Mozilla Firefox pe net.
Daca nu ai rezolvat problema eu iti stau la dispozitie, mult noroc!

| PaulRaduuu a răspuns (pentru Slavian):

Slavian da-mi add te rog: pufulete_cvd

1 răspuns: