| Ralu_4381 a întrebat:

Va spalati pe maini cand mergeti la Wc?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normalstraight face
Am si servetele umede in caz ca nu merge robinetullaughing

| gigiro a răspuns:

Indiferent de raspunsurile pe care le primesti, vreau sa-ti spun ca am ramas surprinsa ( in occident) de comportamentul uman la toaleta.

| User a răspuns:

Cand merg la WC, nu. Dupa ce vin de la WC, da. Sunt foarte perspicac, stiu. Câh! laughing

| laura23 a răspuns:

Normal

| AnonimA a răspuns:

Cand venim de la wc sau cand mergem? eu nu ma spal p maini cand merg la wc laughingdoamne fac p mine pana ma spal si p maini dar cand vin asta e lege ma spal normal

| madycumada a răspuns:

Da! Normallaughing Orice om face asa ceva, este igienic.

| RoxannaST a răspuns:

Te incalzesc cu ceva raspunsurile noastre? laughing

| mary a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor ce intrebare... logic ca ma spal! doar nu stau asa cu microbii aia pe maini

| vlad210 a răspuns:

Da. Cateodata mai uit. tongue

| ecstasy:* a răspuns:

Bineinteles si nu numai cand ma duc la wc

| Carmensitarockon a răspuns:

Da logikwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Igienic, ar fi, sa ne spalam intotdeauna. Baietii mai uita sa se spele... iar fetele exagereaza cu spalatul, dar nu e o regula. Tu cum procedezi?