| micauta a întrebat:

Cat de des va spalati pe maini?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Mereu cand simt nevoia.
Inainte si dupa ce mananc, inainte si dupa ce folosesc toaleta, inainte sa ma spal pe dinti, dupa ce ma joc cu cainele...etc.

| etudor a răspuns:

Ce intrebare: ori de cate ori este nevoie. Daca nu ai posibiltate de a te spala imediat cand ar trebuie, e bine sa ai in geanta servetele umede de tip"Medica" si sa le folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4-5 ori pe zi sau de cate ori este nevoie.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Cand sunt murdar

| 123lalala a răspuns:

Destul de des. dimineata inainte si dupa ce mananc dupa ce ma joc cu cainele, ma duc la toaleta. dupa ce vin de la scoala ..sau cand simt eu nevoia in orice caz destul de des

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Pai cam de cate ori trec prin fata la baie/bucatarie deci cam de 4, 5 ori pe zi cel putin

| tutorial943 a răspuns:

Foarte des, aproape o data pe saptamana!

| accescrang a răspuns:

Foarte des...in primul rand pentru ca am foarte multe vase de spalat.

| Mady24365768 a răspuns:

Pai..De cate ori mananc.:d..De cate ori vin de la scoala.love struck..De cate ori folosesc toaleta.winking..De cate ori ma joc cu catelul.:d. Fundita?!love struck