| xXSk8Xx a întrebat:

*Va-ti taiat vreodata cu lama sau cu orice altceva adica sa incerci nu sa fi Em0 sau ceva de genu de pla cere sau eu stiu, te-a durut?*

7 răspunsuri:
| SecretWish a răspuns:

Alooo, orice taietura DOAREE! stai fato cuminte straight face

| Bya132 a răspuns:

Esti sau te prefaci emo?
Copile, stai cuminte:-J
Ce iti trebuie tie taietura? Ce mofturi puteti aveastraight face
Veziti de scoala...la ce ai tu nevoie de taieturi?
Moft...
Si normal ca taieturile dor! Gandeste si tu.

| ArinaMK a răspuns:

Azi m-am taiat pentru prima oara(intentionat ma refer). Am vrut sa vad cum e da te doara si... cand lama mi-a patruns in carne am sitit ca si cu as fi bagat in mine de tot lama aceea...(nu a curs sange decat cand am deschis u rana) N-am s-o mai fac niciodata!

| zadog23 a răspuns:

M-am taiat odata cu druja si de 2 ori cu flexu si nu o durut asa tare

| lalalalalalalalalalalaaa a răspuns:

Buna!
Frate, eu m`am taiat cu lama...bine,nu m`am taiat eu, ci un baiat.Habar nu am daca a durut, eram beata...adica nu a durut, dar daca nu dezinfectezi o sa usture.
Dar stii ceva? Nu iti recomand!
Mie mi-a ramas semnul ala de 2 ani...si asa ramane!
Nu are niciun farmec, serios!straight face

| cata_1355 a răspuns:

Dupa user-ul tau, cred ca esti emo ...sau asta vrei sa pari. vrei sa incerci sa te tai cu lama si iti este frica de durere?

Răspuns utilizator avertizat