| ELD a întrebat:

Va trecut vreodata prin minte sa faceti ceva ilegal? daca da, ce anume?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu doar mi-a trecut prin minte. Am si facut. Dar nu ma mandresc. Cred ca fiecare a facut ceva ilegal in viata.

| Ana a răspuns:

Sa rup florile din parc laughing

| Emeraude a răspuns:

Nu, pentru ca nu ma degradez in acest hal. Am valori si principii morale dupa care ma ghidez, ar insemna sa ma cobor la cel mai josnic nivel, sa fiu o scursura a societatii, titlu care nu mandreste pe nimeni si nu face cinste, mai mult ca sigurwinking.

| sasha a răspuns:

Nu stiu toate legiile asa ca nu stiu sigur daca e ilegal sa alergi noaptea prin oras dezbracat, asta imi trece prin cap chiar sunt curios oare cum te simti, voi va imaginati sa simti totul si cea mai mica adiere, nu sunt nebun ci doar curios. asa legat de ilegalitati care se stiu am facut cam ce mi-a trecut prin cap dar nu e nimic grav e ceva normal acum.happy