| Mary_3424 a întrebat:

Vai am si eu o intrebare mai banala despre igiena. Ma spal si eu cu haen shoulders si cred ca mi-am obisnuit parul ce sa fac ce sa folosesc? Panten, Garnier sau stiu eu?

Răspuns Câştigător
| buterfly a răspuns:

Poi daca ti-ai obisnuit parul cu un anumit sampon foloseste-l tot pe ala... Dar e recomandat ca dupa o perioada mai indelungata sa il mai schimbi totusi, cred ca Garnier e o alegere buna!

Sau incearca sampoanele cat mai naturale daca sti la ce ma refer din plante, pe care le poti achizitiona din farmacii sau magazine naturiste!big grin

Sper ca ti-am fost de ajutor!:*

1 răspuns:
| DE3a94 a răspuns:

Samponul se schimba in fiecare sezon! eu folosesc clear si sunt foarte multumita!