| iulyluvy a întrebat:

Vai de mine!
Am nevoie de sfaturi
Am 12 ani si op de oblocuiesc cu tata. numai noi folosim acest lapticei pe mozila. Acum am avut o eroare la mozila si am intrat pe google chrome. la ultimele pagini care au fost inchimise se vedeau jocuri si videoclipuri cu filme porno. si banuiesc ca tata le-o accesat. eu nu ma uit la asa ceva laughing oricum tata este mai femini si gateste deci imi este practic impossibil sa cred ca el ar accesa asa ceva... si mi-e frica sa-i spun ceva. ce sa fac?!

3 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

E ceva normal, nu-i spune nimic.Fiecare dintre noi are nevoie de momente mai "intime". Obisnuieste-te cu ideea ca taicato se uita la filme deocheate.

| iulyluvy explică:

Am vrut sa spun laptop, acest laptop

| Helena2011 a răspuns:

Paii... ar trebui sa ii arati ce ai gasit in istoric si vezi ce zice. Daca este sever ar fi mai bine sa nu ii mai zici nimic si sa uiti. happy
Multa Bafta. :*