| Helen_9452 a întrebat:

Vam mai povestit si in intrebarea anterioara despre problema aceasta.in ultimul timp am incercat sa o enervez f rau pe respectiva fata si mama ei sa luat de mine deoarece pusesem poze cu ea pe facebook si va dati si voi seama.asa ca ea nu a mai vb cu mine. ea intra mai mereu inmpreuna cu mama ei pe usa de la profesori si cand ceilalti se cearta cu ea inclusiv eu ea nu ii baga in seama...plis nu o mai suport mai ales ca am aflat ca mama ei va fi in scoala cu ea. ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Tu esti proasta sau te faci? De ce sa enervezi fata pentru invidia ta? Nu o mai enerva doar pentru ca invata mai bine ca tine,si ca maica-sa e in stare sa ii ia apararea. Daca nu ii baga in seama,inseamna ca e foarte desteapta, pentru ca se spune ca cel mai destept cedeaza, si vad ca tu nu ai de gand sa faci asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am un coleg la fel.Dar ce o sa-ti faca? O sa te exmatriculeze? Este ea asa o mare personalitate,vezi doamne? Ignoro,nu o saluta, prefa-te ca nu exista! Ea vrea sa va enervati, nu o luati in seama.Pe maica-sa si pe ea nu ar mai trebui sa le ei in seama. Daca o sa-ti ceara ajutorul vreodata (desi cred ca este putin probabil)prefa-te ca nu exista! Si eu sunt in cazul tau si crede-ma, am o colega la fel si este asa de enervanta. Daca intra pe usa de la profesori cu masa ce? Asa este, ea marea doamna.Las-o sa faca asa, ca astfel nu v-a mai avea nici un prieten si atunci o sa-i cereti socoteala! Si crede-ma, pentru o baba afurisita nu se merita osteneala.Si fi si tu mai curajoasa, ce poate sa-ti faca.Mai bine gasesti mereu cand vorbesti cu ea ceva care sa-i intoarca vorba! Eu sunt in cazul tau si acum colega vrea sa-si faca prieteni si acum ea sufera! Pa