| DarckPrinzzz a întrebat:

Vand cont metin2ro sura bm lvl 87 pe hydra.
are sfanta+6 12 int 15hh 4 critik anti-war, ninja, sura+4, otel+9 2kpv 15%sabie 155 2 maini 15% diavol grabei, vit., prot.+4.
Mai are coif de 41+9 15%magie 5hh, colier lacrima cerului 2k pv 15% sabie 105 pumnal, bratara de abanos+8 1.5kpv 10% critik, scut vultur+9 12 int, imun, 5hh, papuci pasarea focului+8 2k pv.
Alte itm prin inventar:otravita+9 41 pgm, 10%critik fatala, anti-moobi, patrunzatoare+4, sigiliu leu x56, liceu rosii x6000, liceu albastrex35009(liceu G)liceu movx23, liceu verde x16, upgrade multe, blessx11, strategie contract x2, otel war=6 1, 5k pv, dinte+8 5hh 10 critik anti-ninja+4, perla albax3, perla rosiex1, perla albastrax4, 230kk(yang)si mai am cateva.
Skilluri:spiritul flacari P, protectai P, sfera intunecata P, lovitura intunecata g4 si pe cealalta 1 punct.
Cal militar, sef de breasla, toate mis facute in afara de cea de 83.
Unul dintre cei mai bun sura bm de pe server.

Il dau la schimb cu un cont mt2 fun lvl 95+ sau 350 euro.

E cineva interesat?

5 răspunsuri:
| DarckPrinzzz explică:

Am facut cateva greseli m-am grabit?big grin(nu luati in seama)

| DarckPrinzzz explică:

Am factu cateva greselibig grin(nu luat-o in seama)

| Laurentiuuu a răspuns (pentru DarckPrinzzz):

Contu fun cu iteme sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God...
Mai pune o data intrebarea si pune si tu toate chestiile alea la liniuta sau sa fie intr-o ordine ca sa dai si tu o impresie mai buna...

| iustin987 a răspuns:

Da eu sunt interesat
cat vrei pe tot? de unde esti?