| butterflyeffect123 a întrebat:

Vand skate shoes fete etnies mid top slim tip vans negrii, marimea 38.
Nu i-am purtat foarte mult dar au unele defecte: in spate logo-ul e putin sters, limba e foarte putin decolorata dar asta se poate retusa.
Ii dau cu 50 de lei(i-am luat cu150 lei)
pentru mai multe detalii contactati-ma pe id-ul boombpunk. happy
Aici e o poza cu papucii: file://localhost/C:/Users/Flavia/Desktop/Poze/e36816e433 152d15ac3ee75dfd1ad213-6702279-1000_1000.jpg

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

De mult caut ceva asemanator. Mi-ar placea sa ii cumpar. Te-am adaugat pe Messenger.