| Anna15 a întrebat:

Vara aceasta ce gen de haine se poarta?(skinny presupun ca nu big grin). Fundaa!:*

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

In primul rand, 2012 va fi anul dragonului, asa ca acest semn este categoric in tendinte. Se spune ca dragonul aduce succes si schimbari, iar astrologii ne indeamna sa nu amanam lucrurile. Bijuteriile cu dragon, imprimeurile sau gentile care poarta semnul dragonului ne vor aminti in 2012 de aceste predinctii.

De asemenea, dragonul semnifica distractie si relaxare - acest lucru se va vedea in tinute deschise la culoare si lejere. In 2012 se vor purta costumele cu fusta scurta, topuri si bluze colorate, sclipitoare, toate asemenea dragonului, semnul anului asta.