| popescu_9120 a întrebat:

Vara aceasta trebuie sa ma inscriu la facultate.dar nu prea stiu cu ce se mananca acest subiect. vroiam sa dau undeva la finante banci.stiu ca dupa ce termini facultatea de finante ajungi sa lucrezi intr-o banca pe un salariu destul de maricel. cine cunoaste, as dori mai multe informatii despre aceasta facultate,cat dureaza,daca dupa facultate ma pot angaja,cat este salariu, detalii va rog frumos chiar am nevoie de ajutor.multumesc ofer funda

1 răspuns:
| Piratul10 a răspuns:

Scuze dar din experiența mea vaga iti pot spune ca nu se mănâncă cu paine ci cu invatatura!rolling on the floorsper ca te-am ajutat.
Cred ca salariul este maricel.
laughing)))scuze