| MicuţaAnonimă a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos anotimp? De ce?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Primăvara, îmi place fiindcă natura este multicoloră, toți copiii ies la joacă, știi ce nemaipomenit este să vezi copiii jucându-se Primăvara?! Florile sunt așa de frumoase, și mireasma lor este atât de plăcută. Țin minte, că, atunci când eram mică mă duceam la bunica, și, mereu mă duceam în grădina ei pentru a mă jucă cu mingea ș.a. Primăvara este un anotimp minunat! Nu e nici prea cald nici prea frig. Primăvara mereu va rămâne în sufletul meu, pentru că este "Anotimpul Copilăriei". Eu așa îi spun.
O seară frumoasă!

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Varalove struck cand faci sex in padurelove struck

| Lamaitzza a răspuns:

Toate anotimpurile sunt frumoase in felul lor de exemplu vara : vacanta,plaja; iarna : sarbatori, zapada; primavara : flori, culori etc. Dar mie imi place cel mai mult toamna.Imi place acest anotimp deoarece nu este nici prea cald nici prea frig,vantul care bate si iti flutura parul(daca ai parul lung) este atat de cald si pe mine parca ma improspateaza,frunzele incep sa cada,asta ma face sa ma uit in fiecare zi pe geam sa vad daca mai cade vreo frunza iar culorile rosiatice,galbui sunt splendide atunci cand cad. Pe de alta parte toamna ploua mai des,cand ploua imi tin geamul deschis sa aud stropii cum cad,acest lucru ma face sa dorm EXTRAORDINAR de bine,si inca un lucru care imi place toamna este ca vine dupa o vara calduroasa,dupa o vacanta lunga, te duci la scoala iti revezi colegii etc, iar acel frig care vine dupa caldura aceea mare este ca o ploaie in desert.De aceea toamna imi place foarte mult.

| kristy10 a răspuns:

Vara ca e vacanta laughing

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Vara deoarece e cald frumos si multa distractie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara. Soare, cald, cer senin, balaceala, plaja. Vacanta. Vizita in tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place iarna pentru ca totul arata "curat" daca pot sa spun asa. Este o atmosfera de basm.
Vara imi place doar pentru ca avem vacanta. Poate mi-ar placea daca nu ar fi canicula. Imi place caldura dar cu masura.
Primavara este de asemenea frumoasa pentru ca natura "revine la viata".
Toamna iar este frumoasa in felul ei pentru ca ador pomii ruginii.