| Clllaudiaa a întrebat:

Veau sa fac un video sa-l postez pe facebook cu cele mai bune prietene..infine..Cum pot face video-ul? Nu stiu nimic iar pe fundal vreau sa pun si snetbig grin. funditapuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Fa mai mute filmulete mici cu voi..adica pe care vrei sa le folosesti in video apoi pune-le in movie maker sau in videopad si duap ce le-ai asezat cum vrei tu apesi "save movie file"

| Iwao a răspuns:

Cu Windows Movie Maker.
http://youtu.be/dgc7phJiLVs

| cristinutza07 a răspuns:

Pe pinacle 16... e super misto... daca nu sti scrie id meu asamihaela@yahoo.com funda?

| Qusifor23 a răspuns:

:* Incearca Sa Editezi Cu Windows`ul :* Succes blushing

| motanelu03 a răspuns:

Eu am facut cu Windows Movie Maker dar altceva (cu colegii de la scoala laughing )

| Mircea_Ursache_1970 a răspuns:

Un videu clip