| Cupcakecat666 a întrebat:

Verișorul meu ma enervează tot timpul ca a inceput sa se uite ca mine la Codrin bradea si a inceput sa înjure ca un papagal tot timpul si nu stiu ce sa fac daca ii parolez laptopul plânge ca nu mai are cum sa se joace si urla, tipa sa ii fac cunoștiință cu el chiar daca il cunosc nu fac chestia asta ca deja e prea de tot.Nu am o părere foarte buna despre Codrin dar in viata reala nu e chiar cum e el pe youtube e putin mai liniștit deci e bine.si varul meu nu mai pot sa ii fac fata toata ziua cu înjurăturile specifice lui Codrin si se uita cred si vecinii la mine in casa cum urla si rade si înjura. Prima data am crezut ca ii place asa de el ce face etc dar a devenit obsedat Credeți ca daca il duc la Codrin o sa se potolească?

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Buna.
Ah, aceasta este doar o chestiune de timp si se va rezolva, insa tu trebuie sa-i lamuresti ca nu e bine sa injuri sau sa-i spui ca-l spui ca parinti daca mai injura. Daca crezi ca daca il va vedea pe Codrin se va linisti atunci n-ai decat sa-l duci la el, doar ca te va costa si nu e sigur ca o sa se linisteasca.
Sper ca ti-am fost de folos
Cu drag Infante Defunte.

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Pana la urma asa sunt copiii. Nu inceteaza pana cand nu primesc ce vor, nu? Eu unul zic sa il duci daca ai cum... poate ii baga el mintile in cap pentru tine. Pana la urma toti gamerii sunt asa, este si el om in viata de zi cu zi, asta trebuie sa inteleaga verisorul tau...
Explica-i lui Codrin ca ai un verisor disperat dupa el, pana la urma e si vina ta ca l-ai lasat sa se uite dar e si vina lui Codrin ca e smecher si influenteaza lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad ce motive ai avea sa ii faci cunostinta cu cineva de la care a invatat sa injure.

| Cosmin1986 a răspuns:

Da.

| AndreeaDea123458 a răspuns:

Nu cred...Mai bine ii spui sa te lase in pace cu Codrin si ii mai zici ca il spui la matusa si unchiul tau ca injurawinking