| Tania a întrebat:

Vi s-a intamplat ca prietena care o credeati cea mai buna sa fie de fapt o micinoasa si o prefacuta care sa vorbeasca lucruri urate pe la spate de voi?
Cum ati reactiona in cazul asta?
Eu una m-am simtit tradata...sadsadsad

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Da te inteleg perfect si mie mi-sa inta***at.Cu asa numita mea prietena S. Am avut incredere deplina in ea si ii spuneam tot ce am pe suflet.Despre fostul meu prieten pe care nu il mai iubeam,dar de care im era mila ca el inca tine la mine.
Cum ne-am certat un pic, ea s-a dus si i-a spus lui tot ce am zis de el.Si pe langa ca zicea le mai si inflorea.Si multe alte lucruri.
M-am impacat cu ea,iar am avur incredere in ea, si iar ma tradat.
M-am saturat si eu de ea, asa ca am renuntat.Ea ma mai cautat dar am evitat orice contact. Daca a facut-o de 2 ori poate sa o faca asa mereu asa ca eu nu sunt dispusa. Pentru ce?
Decat prietene ca ea mai bine ma lipsesc.
Eu una te sfatuiesc sa ai crija la prieteni nu toti sunt ceea ce par.Si nu dezvalui secretele tale uneo asa "zisi prieteni ".Fi atenta.Tot mama ramane cea mai buna prietena.
XoXo

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu,din fericire nu mi s-a intamplat asta.M-as simti ca un cac*t, pentru ca prietena mea imi stie toate secretele.Asa,si cum as reactiona, urat.As injura-o,as lua-o si la bataie, pentru ca ma supar foarte repede, si nu ma intereseaza consecintele.Asa,dupa ce se intampla asta, nu as mai vorbi niciodata cu ea, nu as mai avea incredere in ea.

| Apheleia a răspuns:

Da mi s-a intamplat asa ca am inceput sa ma indepartez de ea! N-am gandit ca nu mai are rost si mi-am zis ca e mai bine fara prieteni pentru un timp...doar "amici" ca sa spun asa! Ma rog,tu acum sa nu faci la fel ca mine, eu ti-am spus ce ti-am spus din punctul meu de vedere, la mine a fost putin diferita situatia deci...