| stelutadiaprivata2000 a întrebat:

Cand un/o prieten/ a bun/a cand il sti de la vreo 5 ani sa iti vorbeasca pe la spate ca te dai smecher/a sau ca ai lucruri mai frumoase dacat acea persoana, si tu ai venit dintr-o tara straina dupa 3 ani, cum te-ai simti? Exact asa am patit eu ma vorbit la cea dea 2 prietena cea mai buna si spune ca ea nu oftica pe nimen, dar si ea oftica pe toata lumea si se da mare dar de fapt nu e numic di astea.Cum te-ai simti?

Va rog frumos sfatuitima ce sa fac in cazul asta!

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Naspa, numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten adevarat iti spune in fata ce are de spus, nu pe la spate.Asa ca decide tu daca mai merita sa fiti "prieteni". Mult noroc.