| adrianaadri a întrebat:

Vi s-a intamplat sa iubiti 2 persoane (2baieti)si sa nu stiti pe cine sa alegeti?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, nu mi s-a întâmplat. Şi oricum, dacă "iubeşti" pe cineva şi ajungi să te îndrăgosteşti de o a doua persoană, înseamnă că nu l-ai iubit niciodată cu adevărat pe primul. Părerea mea.

| beautifulkiss a răspuns:

Nu mi s-a intamplat.

| blueskydarkeyes a răspuns:

Desi nu mi s-a intamplat sa iubesc doua persoane (2fete) eu zic sa il alegi pe ala care tine mai mult la tine, apoi urmatorul criteriu este sa il alegi pe cel cu care poti avea un viitor.
Sau ar mai fi o varianta. Ziua cu unu, noaptea cu altu.
Esti vata desteapta si sunt sigur ca vei lua decizia corecta.Ciao!

| MisteryM a răspuns:

Da desigur. stii ce te sfatui eu sa il alegi pe primul.sau trebuie sa le faci riun test.spreexemplu ii spui unuia ca va despartiti.iar apoi. celui de al doilea. apoi vezi ce iti raspund.asa.vei vedea care tine mai mult la tine.si care nu vrea sa va despartiti. sper ca te-am ajutat`

| valentina345 a răspuns:

Asta i se intampla oricarei fete din punctul meu de vedere! mie mi se intampla mai mereu sincera sa fiulaughingdar daca tu chiar nu esti decisa incearca sa vezi cum se comporta fiecare nu doar cum arata, incearca sa vezi daca si el te place ca sa nu alegi gresit