| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa regretati ca ati cunoscut o persoana ca va-ti imprietenit si mai apoi poate v-ati indragostit de acea persoana? Daca da, argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Émimα a răspuns:

Da mie una mi s-a intamplat.Banuiesc ca ai trecut printr-o experienta foarte urata de ai ajuns sa spui asa ceva, imi pare rau.Nu trebuie sa gandesti negativ, nu are nici un rost sa te gandesti oare cum era viata ta daca nu va intalneati, nu se stie niciodata ce intorsatura poate lua situatia.Am trecut prin aceeasi situatie si gandeam la fel ca tine, dar totul a luat o intorsatura foarte ciudata si in ziua de astazi suntem cei mai buni prieteni.Trebuie sa gandesti pozitiv, mergi in continuare cu capul sus si totul va fi bine.Sa nu te mai gandesti la astef de posibilitati pentru ca stii cum se zice:"Totul in viata se intampla cu un scop". Succes!

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu-l agream și acum îl plac.
Probabil că se mai întâmplă și din astea.
Baftă!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Da, era un baiat in scoala care dadea toate semnele ca ma place, m-a facut sa imi placa mult de tot de el, dupa ce am facut cunostinta am vorbit cateva zile apoi am auzit prin scoala ca ma barfea ca sunt urata cu spume ca sunt nu stiu cum ca nu ma suporta si ca mai bine nu m-ar fi bagat in seama de la inceput, lucru cu care sunt si eu de acord...

| Nadia200 a răspuns:

Da mi s-a intamplat, si acum sunt indragostita de el dar nu stiu daca e reciproc.