| lunarwolf a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca proprii parinti sa va dezamageasca? [nu gen : nu v-au lasat la concert, sau la discoteca...chatterbox] Cum?

3 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Niciodata!

| BloodPrison a răspuns:

Pai da tata m-a dezamagit foarte mult cand am aflat ca o insela pe mama

| anca174 a răspuns:

Da la mine tati mai mult decat mami.dar trebuie sa intelegem ca si ei sunt oameni si gresesc si ei la fel ca noi... atunci cand suntem mici ii vedem ca fiind perfecti dar cand crestem ne dam seama ca nu e asa. La mine exemple sunt multe din partea amandurora(totul a inceput de cand s-au despratit si au incercat sa isi refaca viata, de ex taicamiu de foarte multe ori cand aveam nevoie de ajutorul lui imi promitea ca ma ajuta iar cand venea momentul isi inchidea telefonul sau isi schimba cartela, amandoi sunt plecati din tara, dar taicamiu isi aminteste sa ma sune de 2 ori pe an, maicamea m-a dezamagit si ea oarecum dar mereu s-a ingrijit de mine sa ma creasca cum a stiut ea mai bine si sa nu-mi lipseasca nimic, chiar daca e foarte greu doar cu bani si atentie de la un singur parinte), dar am invatat sa trec peste si sa ii iubesc asa cum sunt si sa ii multumesc lui Dumnezeu ca ii am in viata si o odata cand o sa am nevoie de sfatul lor o sa am la cine apela, sau macar o sa am la cine incerca.