| Clara_6276 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va dezamageasca un lucru pe care voi il credeati altfel? Povesti ceva care sa confirme diferenta intre ce v-ati imaginat si realitatea intalnita? cum v-ati simtit?!

Răspuns Câştigător
| IzzyNailart a răspuns:

Sa stii ca toti patim lucrul asta si de multe ori prea des. Din pacate tindem sa ne imaginam lucrurile altfel sau sa ne facem sperante atunci cand nu ar trebui iar la sfarsit ajungem sa fim dezamagiti si tristi. Tot ce putem face este sa incercam sa fim realisti, si sa avem rabdare pentru ca pana nu ti se confirma un lucru sau nu esti sigur de ceva atunci s-ar putea sa fii extrem de dezamagit la sfarsit