| Shinen a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata, practic, sa va intre niste ganduri in cap fara ca voi sa vreti?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este din cauza slăbirii psihicului, neconcentrării.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Da.De exemplu ma gandeam de ce profa de fizica ne tine predica despre Dumnezeu la ora ei?thinking Ma amuza cand o aud ca ea crede si in stiinta si in religie. O viata intreaga a trait si tot nu s-a hotarat in care tabara sa adere. Tapaj de egosim si lasitate. N-ai cum sa fi la mijloc in chestiunea asta ca se bat cap in cap, neniculeoh go on

| Elena1234456 a răspuns:

Toti patim asawinking.

| Alina0491 a răspuns:

Da, si e de-a dreptul nasol crying

| Dariana a răspuns:

Da si ma dispera la culmex(

| Alina_2047 a răspuns:

Din pacate

| mnia a răspuns:

Da... din pacate nu ne prea putem controla.

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Zilnic