| RoRoxana a întrebat:

Buna TPU:*
Vi s-a intamplat sa va vina ganduri in minte fara sa vreti? Sau sa fiti indragostiti de mai multe persoane deodata? Cum ati scapat de aceasta situatie?
Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Chestia cu gandurile mi s-a intamplat
Tu vrei sa te gandesti, te poti andi si la altceva, poti si sa nu asculti muzica de jale, poti si sa te uiti la o comedie, poti sa iesi si pe afara, daca vrei!
Si asa scapi si de ganduri, nu te mai complace in ele, alunga-le!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da am avut ganduri, pai pur si simplu le-am ingorat sau m-am gandit la altceva. Am fost odata "indragostita" de 2 baieti deodata, insa am vorbit mai mult cu cel cu care stiam ca ma inteleg mai bine, suntem prieteni mai buni, si mi se parea ca ma si placehee hee am continuat sa vorbesc cu acela si gatahappy dragostea cea mare care s-a format intre timp pentru baiatul acela [cu care am vorbit mai mut] a invins-o pe cea pentru celalalt.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Indragostita nu poti sa fii de mai multe persoane, eventual iti place de mai multe persoane, ganduri pai da, dar daca nu vrei nu te gandesti la ele atunci nu te gandesti doar daca se afla si persoana iubita intre acele ganduri sau pe cine placi smug, cum scapi de aceasta situatie? Poi iesi cu prieteni te distrezi, ocupati timpul.
Bafta si Sarbatori Fericite!

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Pai...eu am patit-o. si uneori inca o mai patesclaughing cand ma duc la o alta fata si ii vad chipu.incep sa uit de cealalta, iar cand ma duc la cealalta uit de cea prezenta. Dar tot mai mult o plac, ba chiar cred ca m-am cam indragostit :X dar nu's sigur. Dar ca sa nu mai patesti aceasta situatie trebuie sa nu te mai intalnesti cu una din persoane foarte des

Sper ca te'am ajutat:*. By3winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma, trece cu timpul dk te ocupi de altceva, incearca sa faci ce iti place si distreaza-te