| kidi a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vreti sa faceti ceva? Dar nu ati reusit. C e emotii ati simtit si care a fost motivul esecului.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, de multe ori. M-am simtit frustrat, uneori dezamagit si iritat. Motivele sunt foarte variate: fie am uitat sa iau in calcul o posibilitate si m-am lovit de situatia respectiva, fie nu am fost bine documentat inainte de a incepe, fie nu am avut dispozitia necesara, fie a intervenit un factor extern care m-a impiedicat, fie nu am avut destula experienta, fie nu am avut destula motivatie si determinare etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori...Si mi s-a intamplat fiindca eram nesigura pe minehappyDupa asta, simteam nervi, ciuda, tristete...Eram furioasa pe mine insami pentru esec. Insa am luat-o de la capat si am obtinut ceea ce era important pentru mine. De fiecare data.De aceea am ajuns la performanta la care sunt acumtongue