| Saramt a întrebat:

V-ati dorit vreodata sa nu existati pe lumea asta?
De ce?

V-ati dorit vreodata sa muriti?
Si apoi ati zis ca nu mai vreti asta?
Ce s-a intamplat?

12 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu o piatra. in acest mod exist dar nu sufar.

| LoveToHate a răspuns (pentru Inferno):

Mai bine mor decat sa fiu o piatra, dar se pare ca tie iti place sa fii calcat in picioare.Cel putin asta fac eu cu ele, le calc.

| Inferno a răspuns (pentru LoveToHate):

Atunci mori.

| LoveToHate a răspuns:

Normal,imi urasc viata,imi blestem ziua,luna,ceasul in care m-am nascut,imi detest prietenii, numele, faptul ca ma trezesc dimineata si vad soarele, totul, ma rog sa fiu calcata de o masina, sa ma imbolnavesc grav, cineva sa ma ucida ca sa mor cat mai repede.

| Inferno a răspuns (pentru LoveToHate):

Stai calm, se poate aranja, la un pret super avantajos. Asta in cazul ca nu esti tu in stare.

| PedoBarbie a răspuns:

Poate.
Pentru că m-am săturat.
Poate.
Pentru că m-am supărat.
Cred că da.
Nu m-am sinucis.
Pe curând!

| unbaiatanonim a răspuns:

Presimt o sinucidere. big grin

| 1libercugetator1 a răspuns:

V-ati dorit vreodata sa nu existati pe lumea asta?

nu,in Romania nu dar nu pe planeta asta in secolu stiintei

V-ati dorit vreodata sa muriti?

da din cauza unei fete, sti cum e femeia isi da viata si tot ea isi ea bucuria de o trai
Si apoi ati zis ca nu mai vreti asta?
nu, am realizat ca nu merita asa ceva o pers care am iubit-o
Ce s-a intamplat?

am uitat-o si s-a terminat cu bine
inafa-ra de ea au multe dati cand mi-am dorit moartea ciudat ea ma salveaza mereu gandul morti imi da speranta, ambitie, vionta de a reusi ciudat dar ea imi da viata

| GRs a răspuns:

Cine vrea sa traiasca pe o planeta cu atatia oameni prosti?

| Qinz a răspuns:

Da...Recunosc am vrut sa ma omor, am avut o problema fizica destul de grava, dar am trecut peste asta...

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Da, si inca imi doresc. Din cauza altora.
Apoi cineva m-a pus sa promit ca nu voi face prostii, si de obicei incerc sa ma tin de promisiuni...

| GreysFace a răspuns:

Da. Cred ca intr-o oarecare masura fiecare om s-a gandit ca ar vrea sa moara sau ca ar fi fost mai bine sa nu fi existat. Adica sa isi i-a lumea in cap si sa se duca. Fara sa cunoasca pe cineva sau ceva. Daca iti doresti sa mori inseamna ca te simti in plus undeva sau ai facut ceva de care regreti sau pur si simplu nu vrei sa mai vezi unele persoane. Eu una m-am gandit de multe ori la ideea asta. Sa imi iau lumea in cap si sa ma duc. Dar unde? Unde este mai bine decat acasa? laughing