| Anonim297 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti dreptate dar nu o puteati dovedi? Si va ofticati foarte tare si iti vine sa spargi tot?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu imi vine sa sparg nimic, ca ma.pot controla

| drogh a răspuns:

Da, mi s-a intamplat sa am dreptate si sa nu pot dovedi. M-am ofticat, dar am stiut ca intr-o buna zi, intr-un moment sau altul, vorbele mele vor fi luate in seama si atunci cel care s-a indoit de mine va regreta happy Iar daca nu era asa, eram impacata totusi cu propria-mi constiinta deoarece era suficient sa fiu eu sigura daca altii nu vor sa realizeze realitatea. Nu rezolvi nimic daca iti vine sa spargi tot... Trebuie sa te calmezi, sa te aduni si sa pui lucrurile cap la cap.

| AnonimaaaaG a răspuns:

Pf. Normal. Cred ca la toata lumea se intampla asta. Incearca sa te calmezi, ia o gura de aer, baga castile in urechi, inchide ochii si nu te mai gandii la nimic. Canta. Eu asa fac si ma linistesc