| ingerashmeu a întrebat:

Vi s.a intamplat vreodata sa iubiti o persoana dar sa va fie rusine sa vorbiti cu el si sa preferati doar sa.l priviti pe ascuns, iar atunci cand nu.l mai vezi sa.ti doresti sa dai timpu inapoi si sa incerci sa te bagi cu el in seama,dar te gandesti ca el e baiat si ca normal ar fi sa te bage el in seama, dar avem orgoliu si asta nu ne lasa in pace.iar...iar atunci cand persoana accea se uita la tine si parca ai impresia inca te vrea.nici numai stii ce sa faci atunci si iti pui 1000 de intrebari cum ar fi fost daca..cred ca v.ati dat seama ca este o despartire.dar chiar nu.l mai inteleg..si au trecut aproape 3 sapt de cand nu am mai vorbit cu el deloc.sad as putea sa scriu romane dar cred ca a.ti inteles unde vreau sa ajung. De ce nu face el un pas spre mine sa ma intrebe ceva,? Si cand te gandesti ca acum ceva timp imi spunea ca ma iubeste.sad

Răspuns Câştigător
| Dy2000 a răspuns:

Poate nu e hotarat.sau orgolios, timid, sau ii e frica de reactia ta.incearca tu prima, ii dai un semn si vezi cum reactioneaza bafta!

| ingerashmeu explică (pentru Dy2000):

Chestia e ca nu e atat de simplu.da merci pentru raspuns.big grin

4 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Da mi s.a intamplat. Sa sterg melodii, numar, mesaje doar sa nu ma mai gandesc la el si aproape am reusit.Si eu am aceiasi parere ca el e baiat si el trebuie sa faca primul pas, dar am primit si raspunsuri gen astepti totul de la el.

| mada225 a răspuns:

De foarte multe ori