| me_3408 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va placa de cineva, si apoi dupa ce va trece sa va enerveze ingrozitor persoana respectiva? Adica sa va intrebati ce va placut la el/ea si acum sa vi se para un nemernic/a

Răspuns Câştigător
| Bubble a răspuns:

Deh.pana la revelion imi placuse de um baiat. mi se parea asa de frumos.
Acum mi-am dat seama cat de urat straight face prost si fals estraight face
sunt socata cum de am putut sa ma uit la el:-s
nu am patit asa cu toti.
Doamne, bine ca nu s-a infiripat nimic.straight face

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat sa imi placa o persoana si dupa un timp sa nu o mai consider atragatoare. Dar nu in sensul ca nu stiu ce mi-a placut la ea. Asta ar insemna ca a fost ceva superficial.

| Pho3nix a răspuns:

Nu mi s-a intamplat doar o data, ci de mai multe ori.

| rey a răspuns:

Datongue asa faceam eu fostelor prietene caci nu imi place sa parasesc pe nimeni, sfidez si apoi... ma paraseschappy. aaaa si faza cea mai tare e ca fac pe victima apoi.

| gabryel a răspuns:

Hmm mie mi-s-a intamplat tocmai invers, persoana respectiva ma enerva la inceput nu o puteam suferi iar dupa un timp nu mai puteam sa stau fara sa ma gandesc la ia.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Dalaughing. Si ma intreb mult timp oare de ce mi-a placut acea persoana.

| Maria_3931 a răspuns:

Oo pai chiar mi s-a intamplat.imi placea foarte tare de un baiat si dupa un timp m-am dat seama ca e un nemernic zici ca era ca o c... masculina(scuze raluca)dar asa e. se plimba cu toata fetele, se purta ca un misogin. imi fine acum nu stiu ce sa mai cred despre el sau daca imi mai place de el. poate ca da sau nu.asta e. viata asta laughing

| MiSskAt-xx a răspuns:

Asta mi se intampla mie acum. Il placeam foarte mult, tineam la el, insa acum...nu pot spune ca nu`mi mai pasa deloc, dar a inceput sa nu-l mai suport, uneori imi vine chiar sa dau in el.laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...nu m-am mai indragostit de secolelaughing. Dar, mi s-a parut cineva foarte de treba si acum ma enerveaza de mor, imi vine sa-l bat!laughingMi-e asa de antipatic acum, incat nici nu-mi vine sa cred ce a fost odata...

| cacata pe ea a răspuns:

Da mi-a placut de un baiat mi se parea suuuper dragut dar acum daca ii vad profilul de hi5 sau daca il vad pe strada ma intreb oare ce am vazut la el si mi se pare foarte insuportabil. laughing

| pissygrl a răspuns:

Da s-a intamplat si acum nu pot sa o mai suport da nu stiu c am vazut la elstraight face