| PumpkinDoll a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa mergeti pe strada,sa vi sa para ca vedeti o persoana cunoscuta, s-o salutati si cand va apropiati de ea observati ca nici macar nu cunoasteti persoana respectiva?rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daaa, doamne ce samana una cu o cunostinta, ea statea pe o banca, eu eram cu un grup, era si semi intuneric si mergeam spre unde statea ea si din mers si am vazut-o ca se uita la mine si i-am zis „heeei, ce faci x?", fata aia se speriase nu intelegea ce se intampla si cand m-am apropiat de ea am vazut ca nu era ea si am plecat rolling on the floor

| PumpkinDoll explică (pentru Adry05):

Cred ca ti-ai luat cringe maximrolling on the floorSi mie mi s-a parut odata ca vad pe strada un prieten din generala, am apucat sa-i zic "Salut, ce faci ma'' saracu baiat, si-a scos castile din urechi, s-a uitat speriat la mine si era ceva gen''.....Salut''rolling on the floor

| Adry05 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Eh, nu chiar, am inceput toti sa radem cand le-am zis ca nu era cine credeam. Da amuzant e ca si era cu o fata care si aia semana cu prietena cea mai buna a aleia de-o stiu. laughing))

| SilentRain a răspuns:

Dap

| Donsavas a răspuns:

Da. Oamenii mai seamana intre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ciudat e când dai de o persoanã care seamana cu tine rolling on the floor