| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Vi sa intamplat vreodata sa iubiti o persoana ffffff mult si sa nu o mai puteti scoate din cap? Cum vi se pare sentimentul?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Dasadnici dupa un an tot nu am reusit sa il uit.Este si inca va ramane in inima mea.Mi-a marcat sufletul atat de mult incat oricat as incerca nu reusesc sa il uitsadInca il il mai iubesc desi a trecut ceva timp de cand numai suntem impreuna si o sa il iubesc mereu chiar daca el nu cred ca o sa mai stie acest lucrusad.
Este un sentiment destul de dureros mai ales ca nu poti face nimic in aceasta privinta oricat ai incerca.
Oricum timpul este cel care vindeca orice. Sper ca intr-o buna zi fie mai binesad.

2 răspunsuri:
| Inemes a răspuns:

Sentimentul este... chinuitor straight face

| Cristi_3697 a răspuns:

Eu de aproape 4 ani iubesc o fata foarte mult. M-a gandesc aproape in fiecare zi.E un sentiment foarte neplacut.OK, in acesti 4 ani au fost perioade in care am uitat de acea persoana dar sentimentele au revenit imediat ce am vazut-o. 4ani!