| night_crawler a întrebat:

Vi se intampla sa aveti visuri erotice? ...care ar fi cauza acestorahee hee?

Răspuns Câştigător
| rey a răspuns:

Se numesc vise precipitationale, si parerea mea ca sunt prezente sa nu ne uitam scopul reproductiv, dar in adolescenta sunt prezente cred, din cauza ca avem prea multa,, energie'' si prea putina experienta.
Nu exista persoana care sa nu fi avut sau sa nu aiba.
Chiar daca este echilibrata psihic, cu sot, etc.
Dupa ce ai prietena, sa faceti ce vreti nu prea le mai ai, dar din pacate la mine, nu e cazul, caci trecutul imi bate la... pleoape uneori, si poti avea vise precipitationale cu actiuni ce se pot sau vrei sa se petreaca in viitor dar si regrete cu clipe divine din trecut.
Cred ca e nevoie sa iti controlezi instinctul.
Se spune ca omul este un animal salbatic, si scoala trebuie sa cizeleze pe cat posibil omul, dar un prieten(profesor) mai spunea:
Copilul pe portile scolii intra ca o plastelina, profesorii, scoata poate face din el aproape orice.

Si cand iese, iese ca si un *** ( in majoritatea cazurilor, cel putin la liceul meu).

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sexualitatea este o tema importanta din viata omului. Fiecare este determinat sa se gandeasca intr-o masura mai mica sau mai mare la sex ( sau mai delicat spus la dragoste ).

nony
| nony a răspuns:

Lipsa de sex. Daca ai face, ai reusi performanta sa-ti pui in practica visele erotice.Cauza?! Natura umana, partea animalicáwinking

| Ana a răspuns:

Visuri erotice nu am avut... doar ca ma sarutam cu baieti pe care in realitate nu ii cunosteam big grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Te culci cu gandul unde nu trebuielaughing

| bluesky a răspuns:

Putere sexuala!

| rey a răspuns:

LadyCrs stai relax ca nu e ceva ff rar din pacate, si prietena mea saruta fete, dar macar nu ma inseala cu baietihappy

| Lora_6439 a răspuns:

Se mai intampla. Mi se pare si normal happy Subconstientul lucreaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maii, iar vreti sa-mi furati calul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat. si nu erau cu baieti...ci cu fete.si mai grav cu fete pe care le cunosc laughing)