| Pisicuța a întrebat:

Ce visuri aveti de obiceibatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Eu am avut un vis cu o vipera. Ne uitam una la alta. Eu am vrut sa vad ce se intampla in continuare, daca oare m-ar fi muscat vipera sau continuam sa ne uitam una la alta dar m-a trezit moartea de ceas desteptator rolling on the floor. Cam de-astea. Funda?

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cu iubitul meu si tot felul de vise ciudate.

| ooRockyoo a răspuns:

Era o zi insorita si murise un coleg de la mine din clasa.toti il boceam si chestii din astea. dupa cateva zile la ingropat langa casa mea.cand treceam noaptea de la joaca miera atat de frica.mam sculat pe la unu noaptea, si am inceput sa merg prin casa.ca sa nu imi mai amintesc aces vis. funda?