| anonim_4396 a întrebat:

Ce visuri aveti? ce va doriti cel mai mult si cat din ce v-ati dorit ati si avut?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

De mic copil mi-am dorit sa devin childcare (persoana ce se ocupa cu copiii). Anul acesta in septembrie incep cursurile si visul mi se va indeplini. Mi-am dorit sa fac o scoala buna, undeva, unde studiile mele sa fie apreciate, si acum studiez in Londra. Mi-am dorit sa fiu iubita si sa iubesc, sa fiu apreciata, si aceste lucruri le am in momentul de fata.

Ce imi doresc foarte mult este sa zbor cu parasuta, sa am o relatie frumoasa cu mama mea si sa ma inteleaga, sa fie de acord cu relatia mea actuala, cei dragi sa fie sanatosi si restul vine de la sine.
Mereu am luptat pentru ceea ce mi-am dorit oricat de greu mi-a fost, si totul este posibil daca iti doresti cu adevarat si ai incredere in Dumnezeu, caci fara El nu as fi reusit nimic.
Numai bine!

5 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Eu sunt o fata buna dar cand mi se intampla sa doresc ceva nu ma pot oprii pentru mine viata numi daruieste intodeauna ce vreau cum nici primavara nu daruieste cand vrea planeta merele sale sau fructele sale(ale pomul nu ale planeteilaughing)eu una ma simt pic norocoasa ca macar jumatate din lucrurile care le vreau le am:d
Un vis nu este intodeauna bine implinit sa stii orice iti pui in vis sa uin gand nu se indeplineste numai daca plangi pe o poza sau o icoana rogati parinti plangi ca sa vada ca doresti acest lucru
Daca e vorba ca iti place de un baiat pai vb cu el...

| camelia1812 a răspuns:

Cel si cel mai mult imi doresc sa fiu sanatoasa, atat eu cat si familia si prietenii mei

referitor la ultima intrebare.DA.am vrut PC si acum am, am vrut telefon si acum am, am vrut sa-mi cumpar o bluza, mi-am cumparat-olaughing

dar bineinteles, nu toate visurile devin realitate
de exemplu, mereu am visat sa zbor, dar asta nu este posibillaughing
asa ca, eu continui sa visez
pentru.ca a visa este gratislaughing

tu ce visuri ai?

| cornculapte a răspuns:

Pai de obicei visele nu devin realitate, asa ca n-am avut cam nimic din ce am visat. Stii cum e aia cu 'Faci ce iti place sau iti place ce faci?'. Mai mult imi place ce fac, ca de facut ce imi place nu prea. Daca intelegi ce vreau sa spun, bineinteles.

| andreutz a răspuns:

Sa nu mi se rupa coarda cand voi sari happy

| iuliaoprea a răspuns:

Sa plec sa studiez in Franta. Mai am putin si mi se aproba bursa ca sa plec!