| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal sa ma simt rau si sa plang pentru ca a murit Paul Walker?
Deci eu in fiecare zi ma gandesc la el si imi dau lacrimile, mai ales cand ascult muzica asta:
http://youtu.be/o8UCI7r1Aqw

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Buna draga fata frumoasa cred din tot sufleul ca tea fost draga acest om!
dar incerca sa te stapanesti nuibn sa plangi dc sa te consumi.
crede-ma ca acolo unde a plecat el e mai bine Dumnezeu are grija de el dar si mai ales de toata omenirea de pe acest pamant.

nu zic ca si eu am plans cand a murit lara Stoica o cntareata de muzica rmanesca dar atunci pe moment incerca sa te uiti si la alt ceva ti faci rausinguraa nu-i bine happy fi fricita ca nu ai alte probleme ca sa nu zic ce ca nu imi permit crede-ma... ai grija de tine e vad ca pe un om sensibil cauta alt ceva ai istractiv asa plangand trege urat timpul pentru tine nu-i bine

daca vreei sa fim pritene lasa-mi te rog un mesaj pe privatul meu happy si vorbim orcand te pup si ai grija de tine apapa

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Ia si cauta ceva disractiv scuze am tastatura cauciucata si nu m-am obisnuit inca cu ia

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cu ce te influențează pe tine moartea lui? Nu l-ai cunoscut personal și nu ai motive reale să plângi! Faptul că ți-a plăcut acest actor din cauza filmelor sale este una, ce mai zici de familia lui? Dacă tu plângi și nici măcar nu l-ai cunoscut, familia sa ar trebui să se ucidă din cauza morții sale?
Suntem oameni, avem sentimente, și te înțeleg! Însă nu trebuie să lași acest lucru să-ți influențeze viața!

| Reyskate99 a răspuns:

Nu,pentru ca tu aproape sigur inainte sa moara nici nu ai auzit de el, si tu probabil plangi si iti pare rau ca ahh saracu' era asa frumos si nu pentru ca era un actor asa bun...

| coriinawtf a răspuns (pentru Reyskate99):

Normal ca stiam de el inainte si fi aflat de moarte lui, si nu imi pare rau ca era asa frumos cum zici tu, imi pare rau ca era un om bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare în regulă, asta pentru că nu e un cunoscut de-al tău. Nici nu avea cum să devină.
Totuși nu mi-e greu să dau explicația: atașându-te mult de personalitatea lui, știi că nu o să mai continue ceea ce făcea, așa că asta ar fi legătura firească pentru mine.

Iar melodia chiar e tristă.

Mai vezi o dată, de mai multe ori filmele și gata.

Nu ai ce să faci altfel. Tot va dispărea starea, deși mi se pare exagerat cum ai reacționat, există și oameni mai sensibili decât mine și nu te judec.

Caută noi pasiuni, de preferat pentru dezvoltarea ta personală, apoi dacă vrei oameni... dacă vrei tu...

| motan444 a răspuns:

Pe bune iti e prieten ruda ceva? happy nu nu prea e normal