| marly a întrebat:

Vin pe la prietena mea si pe strada la ea e un baiat care-mi place m-am imbracat sexy dar ce sa facc sa ma placa...
?

Răspuns Câştigător
| cReaTzZaaaaaA a răspuns:

Ehh smechera big grintongue da asta e un prin pas.incearca sa stai de vb cu el.sa ii iei id de mes.nr de tel si sa ii zici ca ai primit un apel si de fapt tu nai primit nimictongue vrajeli alea alea... si no dupa ce vb poate o sa te placa si el si o sa iasa ceva love struck fundita:X

1 răspuns:
| smile a răspuns:

Buna! Stii tu... dragostea cu forta nu se poate.Inainte de toate incearca sa comunici cu el, sa va cunoasteti mai bine.Fi tu insati! Comporta-te normal in preajma lui si nu ii arata ca esti moarta dupa elwinking(pss:i s-ar putea urca la caplaughing). Succes!