| Copchilu95 a întrebat:

Vinerea viitoare o sa facem o excursie de 3 zile la Iasi.

O colega de clasa se cam da la mine si as incerca sa fac sex cu ea, ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Mananca popcord inainte

| RCristofor a răspuns:

Incearca,daca iti iese, esti campion.Un sfat,"pune-ti caciula pe cap". Bafta si have fun!

| alisha19 a răspuns:

Doamne, asa intrebari laughing Janin Janette smug! Treaba ta ce faci laughing, oare sa ma cac azi, va rog ajutati-ma? puppy dog eyes

| Panteras a răspuns:

Ba dar chiar in excursielaughing
Esti bunlaughing
Ai grija de ce faci si grija la cauciuc sa nu se spargalaughing
Frate si vezi sa vrea si ea ca apoi iese de oaiewinking

| ManuAchim99 a răspuns:

Daca vrea dai inainte

| deny1 a răspuns:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa deas fi in locu fetei si ai incerca ti-as da doua + stiu carate imi place de unu din clasa da nu stiu cum sa. ceva de genu (sa ma dau la el sau sa inteleaga, sa-l fac sa ma placa ma puteti ajuta?

| alecs95 a răspuns:

Sa nu ratezi sansa big grin

| Copchilu95 explică:

Niste sfaturi ceva? laughing

| DeKoniec a răspuns (pentru Copchilu95):

Sfaturi? Daca nu intra, nu forta. Succes la tavaleala. tongue