| KellyGreen a întrebat:

Buna!
Maine dimineata plec intr-o mini vacanta pe transalpina de 2 zile sau 3 (nu sunt sigura) si ma intrebam ce haine sa imi iau la mine.
Adica ma gandesc ca trebuie haine ceva mai grosute dar cat de groase sa fie?
P.S.: sunt fata

Răspuns Câştigător
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Eu am fost acum o saptamana si vremea a fost chiar foarte buna astfel incat, am putut merge in pantaloni scurti si tricou. 2 zile au fost mai friguroase incaat am purtat un bigmen si blugi.
Oricum... Ia-ti niste bluze normale, un bigmen, pantaloni lungi, bluze de trening mai subtiri, mai grosute, adidasi si eventual ceva de pus pe cap fiindca am inteles ca va fi vreme mai rece in zilele urmatoare.
Sa ai o vacanta buna in continuare! kiss

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine să ai să dai jos de pe tine haine decât să răcești, mai groase dar să fie și călduroase.
Vacanță plăcută!
Pa, pa.

| mixxjim a răspuns:

Blugi, tricou, plovar si chiar si geaca, nu chiar de iarna dar o geaca grosuta, noaptea e rece si mai bine sa-ti fie cald si sa dai jos o haina de pe tine decat sa dardai si sa racesti si sa nu te mai poti bucura de ceea ce vezi ca mori de frig si de-abia astepti sa ajungi undeva la caldura