| kytyna a întrebat:

Il visez pe tatal meu incontinuu care din pacate a murit acum cateva luni, visez ca ma intalnesc cu el si plang mereu in vise. Ce vor sa imi transmita visele astea?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Condoleanțe în primul rând și în al doilea rând de idei dă-i ceva de pomană.
Și eu o visez pe mama mea mereu care a murit exact acum 10 luni de zile. Cunosc durerea asta a despărțirii.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Visele nu transmit neaparat un mesaj. Ele sunt rodul imaginatie si au legatura cu dorintele si sentimentele noastre. Cel mai probabil tu iti visezi tatal pentru ca iti e dor de el si ai vrea sa fie in viata.
Imi pare rau pentru tine. Condoleante.

| anamaria91 a răspuns:

Viziteaza-l la mormant si vorbeste cu el, orice. Poate ai ceva sa ii spui ce nu ai apucat. Sau el vrea sa iti transmita ceva (daca e asa, vei simti).

| Christina a răspuns:

Sincere Condoleante! Ti-e dor de tatal tau din cauza asta il visezi.

| Amphitrite a răspuns:

Dorul de tatal tau, durerea pe care ai ca l-ai pierdut, imi pare rau pentru tine, nu stiu cum e dar eu plang doar cand ma gandesc c-o pierd pe mama sau pe tata.
Dumnezeu sa-l protejeze!