| Cristianmarian1278 a întrebat:

Visez fata care ma plăcut acu 2 ani când m-am pus cu prietena mea împreună, asta e anustiu a cata oara când o visez și nu ma gândesc la ea, doar o data am avut o interacțiune cu ea și am fost cam sever de la o cearta cu un prieten de ameu precizez nu o cunoșteam de loc (acu 2 ani), de data asta în vis chiar dacă avea iubit(are și irealitate)ma lasă să întru sub pielea iei s-o pup etc., ce sa însemne mereu o visez eu unu nu o plac neapărat și am și iubita!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Inseamna ca iti zboara mintea la ea, chiar daca amandoi aveti relatii.