| Cristianmarian1278 a întrebat:

Am visat o fata care ma plăcut de acu 2 ani,asta e anustiu a cata oara când o visez și nu ma gândesc la ea, de data asta în vis chiar dacă avea iubit(are și irealitate)ma lasă să întru sub pielea iei s-o pup etc., ce sa însemne mereu o visez!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Visele noastre sunt generate de mintea noastra, de ceea ce uneori ne dorim, sau ceva ce ne sperie si ne infricoseaza
In cazul tau este un vis de dorinta si drag, pentru o fata care ti-a placut demult.
Nu inseamna nimic, este doar un vis generat de o amintire veche.

| Freya1 a răspuns:

Tu nu vorbești despre ea sau ceva, dar subconștientul tău lucrează și de aceia îți apare în vis.
Doar atât.

Răspuns utilizator avertizat
| Strutzy a răspuns:

Vise erotice. Se gandeste la tine.