| mamammamamma a întrebat:

Vizionati nu veti regreta LOL! (se accepta critica) http://www.youtube.com/watch?v=Kxt62h8QX_A

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bai, JoFFy, ce facem acilisa, postam la toate categoriile? Pai ori suntem corecti ori nu mai suntem. Nu se face, domunu'.
Asa ca, iti dau cu copy/paste raspunsul la intrebarea identica pe care ai postat-o la Conversatii :
" JoFFy, you made my day! laughing
Deci no offense, dar cand i-am vazut fata, era sa pic dupa scaun. Apoi cand am vazut titlul "Justin Bieber al Moldovei ", m-a busit rasul. Ei, in timp ce scriam asta, tipu' s-a innecat cand canta si m-a busit rasul si mai rau. Deci iti imaginezi cam cum aratam atunci cand scriam asta. Si acum nu mai pot de ras. Haha, o pun la preferate pe YT, cand sunt trista sa mai dau un play. laughing "

| Jigsaw a răspuns:

Praf

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Oh baby baby baby... straight face
auuu pipoțica...
Am ramas cu sechele pe viata dupa ce am vazut videoclipurile straight face

[aveam pe unu in clasa care canta si arata ca tipu asta ] laughing

| PrettyLitlleLiar a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))crap de ras rolling on the floor)))) vai saracu copil laughing)))) nu mai pottt laughing) baby baby baby ohhhh rolling on the floor noo laughing))))

deci : mai are de invatat ce e muzica oh go on infine laughing macar am ras bine pe ziua de azi laughing)))

| ToMiZza a răspuns:

Beibi, beibi, hooo...
Deci am o vecina de 7 ani si tot asa canta numai ca mai tare sa rasune-n tot judetul...laughing)

| dianamaria95 a răspuns:

rolling on the flooroohhh i'm like baby, baby, baby...doamne nici macar nu stie versurilelaughing