| mamammamamma a întrebat:

Asteapta aprecieri si se accepta si critica! http://www.youtube.com/watch?v=Kxt62h8QX_A

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

JoFFy, you made my day! laughing
Deci no offense, dar cand i-am vazut fata, era sa pic dupa scaun. Apoi cand am vazut titlul "Justin Bieber al Moldovei ", m-a busit rasul. Ei, in timp ce scriam asta, tipu' s-a innecat cand canta si m-a busit rasul si mai rau. Deci iti imaginezi cam cum aratam atunci cand scriam asta. Si acum nu mai pot de ras. Haha, o pun la preferate pe YT, cand sunt trista sa mai dau un play. laughing

| annkaa a răspuns:

CEau:*
mda.talentat baiatulaughing

| TrixLove a răspuns:

rolling on the floor ce prost! rolling on the floor)))))) ce voce afona are!

| MissMadness a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor daca ar vedea Justin Bieber videoclipul, ar trebui sa-l ia ca pe o apreciere sau ca pe o critica rolling on the floor rolling on the floor