| anonim_4396 a întrebat:

Voi avea in curand primul sarut.Am emotii foarte mari. Ma intreb daca el isi va da seama ca nu stiu sa sarut?(el fiind mai experimentat)si nu vreau sa afle ca e primul sarut. L-am refuzat o data din cauza acestui motiv de frica si nu mai vreau sa fac acest lucru pentru ca chiar tin foarte mult la el. Dati-mi niste sfaturi va rog, funda happy

Răspuns Câştigător
| ukukuku a răspuns:

Buna draga mea, asa eram si eu ..cand stiam ca trebuie sa ies afar cu el, aveam foarte mari emotii, nimeni nu ma intelegea, toti spuneau " o sa fie bine " eu fiind o fata tupeista.dar in asemenea momente iti pierzi cumpatul laughing
deci ..nu trebuie sa ai emotii, totul va veni de la sine, o sa fie un moment de nedescris ..stii cum e "primul sarut nu se uita niciodata "
asa eram si eu.el stia sa sarute, iar eu nu. si cand ne-am sarutat a zis ca sarut foarte bine laughing ceea ce m-a facut sa il sarut din minut in minut big grin!
sper sa fie bine, si sa nu ai emotii, te rog eu big grin e mare pacat sa pierzi o persoana din cauza timiditatii, bafta :*!