| buburuza_1564 a întrebat:

Imi e cam frica de primul sarut. Miine trebuie sa ies cu un baiat si imi e ft frica de acest lucru. Ce sa fac? Nu vreau sa ma fac de rusine ( ma tem ca daca nu voi putea nu voi mai fi cu el. dati-mi cava sfaturi (

Răspuns Câştigător
| xXx_6966 a răspuns:

Salut!,,primul sarut zici.nu te speria.totul va veni de la sine. poti sa folosesti limba si la primul sarut...eu am folosito.acea persoana nici nu si-a dat seama ca la mine a fost de prima oara. uite la acest video. poate te va ajuta cu ceva.
http://www.youtube.com/watch?v=3YTKgKhkayc

Bafta!

Funda?

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Nu folosi limba niciodata.

@ retardati oameni sunteti astia cu sarutu' dupa a 20-a intalnire.

| Gabriela0206 a răspuns:

Buna! Hey, calmeaza-te! happy Daca tine la tine cu adevarat nu te va lasa balta pentru un sarut.
Nu ai cum sa te faci de ras. Nu exista o regula pentru a saruta, fiecare o face in stilul propriu. Doar relaxeaza-te si fa ce face si el. Crede-ma ca totul va veni de la sine si fara sa-ti dai seama, vei deveni experta in sarutlaughing.
Multa bafta! tongue

| Dde26nii a răspuns:

Pai primul si al doilea sarut te sfatuiesc sa fie scurte.[fara a folosi limba].
la o a 2a intalnire daca consideri ca te stii poti saruta mai lungwinking

| buburuza_1564 explică:

Atunci din a cita? big grin

| Salamandra_6782 a răspuns:

Ce frumoooooos love struck parca mai ieri aveam si eu sentimentul asta. Scumpo, nu trebuie sa-ti fie frica, e ceva placut, o data ce o sa se intample ai sa vezi ca te lasi purtata de val si o sa iasa totul ok. Ai grija, nu va giugiuliti de la prima intalnire.mai asteapta si tu.fa pe inabordabila! pup :*

| UatDăFac a răspuns:

Primul sarut love struck din curiozitate : cati ani ai?
Trebuie sa o faci usor pe buze nu folosi limba din primawinking si nici din a 2ahee hee