| deutzapusa a întrebat:

Voi aveti incredere in oameni? la cum sunt oameni din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Sincer, nu prea am incredere. Pentru ca multi dintre ei m-au dezamagit, iar increderea se castiga cu greu. Si in plus de ce sa am eu incredere in cei care nu au in mine? Nu se merita!

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, dar nu stiu daca fac bine sau rau.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca vrei un raspuns sincer, eu nu am incredere in oamenii din ziua de azi.

| Alisa a răspuns:

Deloc. Am incredere doar in cele 4 prietene ale mele adevarate, care mi-au fost alaturi si la bine si la greu, ne cunoastem dintotdeauna si ele stiu absolut totul despre mine.

| romanionu a răspuns:

Da, normal.
Si in ziua de azi tot sunt oameni demni de incredere.
Daca stai o zi la povesti cu ei iti dai seama cum sunt.:p

| denisa0906 a răspuns:

Ca sa fiu sinceranu, nu am incredere... uneori ma insel eu si uneori nu ma incredere in mine dara minte in alti oameni...probabil nu am incredere in oameni din cauza dezamagirilor

| lost.in.rain a răspuns:

Increderea se castiga greu.