| cîrne a întrebat:

Voi aveti încredere în oameni? eu tocmai ce mi-am pierdut-o.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai timp s-o recistigi apoi s-o pierzi iar si tot asa...

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Oameni? Ce-s aia?
Cand iti simti inima incarcata de durere si lacrimi ti se vor ivi la coltul genelor, du-te sa plangi la pasari, la pietre, dar niciodata la oameni, caci toti suntem oameni, dar nici unul OM.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da... pentru ca am trecut prin perioade in care nu aveam incredere in nimeni si e foarte greu... Dar nu am incredere chiar 100% in oameni...

daniela
| daniela a răspuns:

Nu stiu cat de bine e sa-ti pierzi increderea in oameni pentru ca atunci totul va fi un pic cam pesimist si cam stresant ( o face asa sau asa... ma ajuta sau nu... ma baga in belea sau nu...)

| albastrel a răspuns:

Viata e roz, asa se spune... Aha... dar cin'te crede? cand de la iarba si dolari toata lumea vede verde! pentru criticulhee hee

cat despre mine am incredere in iubirea parintilor pentru mine deci am incredere in ei big grin...priveste in jurul tau si sigur vei gasi o persoana in care sa ai incredere... un parinte...frate...amic...iubita...cu siguranta vei gasiwinking

| JackieSue a răspuns:

Mai mult in animale, dar cateodata sunt buni si oameniiwinking.

| Ben. a răspuns:

Nu .

| tomigirl a răspuns:

Singurul om in care am incredere sunt eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut niciodata. dar imi place sa cred ca in mine se poate avea incredere.nu-mi place sa mint si cind spun o vorba... E VORBA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut incredere in oameni ...cand credeam ca viata este roz!
E bine ca mi-am dat seama la momentul potrivit ca nu e asa roz cum o credeam euhappy