| TheBlackCrystal a întrebat:

Voi aveti vreun regret asa mare care nu va lasa sa adormiti? Eu unu nu am pentru ca daca ceva din viata mea nu s; ar fi intamplat poate nu mai ajungeam aici sa va intreb asta.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Huh? Adeseori, regretul meu e ca am ratat masa de seara si asta chiar nu ma lasa sa adorm, desi mai e si vina de a minca inainte de culcare care o sa ma macine...
P.S. Incearca sa fii mai clara in exprimare, ca eu unul nu am inteles mai nimic din intrebarea ta.