| AvalohAlyn a întrebat:

Aveti vreun regret major sau semnificativ in viata asta?

30 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

No.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Esti setat pe No la ora asta?laughing)

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

No XD.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Esti mai bun decat Christian Grey?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Yeaaa!

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Noo XD

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ok, de acum C Grey îți e prieten, nu eu sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Nu vreaaau. Bine, bine, daca zici ca esti mai bun ca el, inseamna ca ai si mai multi bani ca el, nu? Si o sa imi faci mie si lui Alin niste cadouri si mai tari ca C.Grey, nu?
Gen. : vreo 2-3 vile, 2-3 masini, 2-3 avioane /elicoptere?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pentru tine banul este cel mai important.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

No. XD
Deci vezi, nu esti mai bun decat eltongue

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

E mai bun decat el la suflet.big grin

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Dacă nu sunt mi bogat nu înseamnă că nu sunt mai bun dar fiecare vede valoare în diferite lucruri. Tu o vezi în bani deci ești o materialistă convinsă.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Iar tuu... esti un rau convinstongue

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

De ce?

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

De fel.tongue

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ești mai rea ca mine de 100+n ori cu n tinde la infinit.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Tu esti mai rau decat mine de 10000000000000+n ori cu n tinde la infinit.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Știi că asta nu prea face diferența...

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Ba da, ba da.
Unele infinitati sunt mai mari decat altele.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mai învață matematică dacă vrei să iei bac-ul cu notă mare laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Am auzit asta intr-un film, deci nu incerca sa te contrazici cu minelaughing))
Stii si tu ca esti mai rau decat mine.tongue

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mai lasă filmele și fă-ți temele laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Tema mea acum e sa te fac pe tine sa realizezi cat de RAU esti.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cine ți-a dat-o?

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Gata ca ati facut chat aici din intrebarea mea.laughing Pun facaletul pe voi.laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Tu. Indirect.

| J0B0MAT a răspuns:

Am cateva, dar n-au tinut de mine... cauzele din care am regrete. Pur si simplu asa s-a intamplat.
Legat de actiunile mele nu am regrete, uneori am mai gresit, dar am avut ce invata din greseli si m-au schimbat in bine.
La ora asta regret ca ma doare maseaualaughing)

| R0R0 a răspuns:

Poate da, poate nu

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu chiar. Intr-adevar sunt poate unele lucruri pe care le-as fi facut altfel la un moment dat, acum ca timpul a trecut si nu mai sunt implicata atat de puternic in situatia respectiva. Insa, imi dau seama ca alegerea pe care am facut-o la momentul respectiv, a fost alegerea pe care am considerat-o cea mai buna la momentul respectiv, asa ca nu am de ce sa o regret.

| Divy a răspuns:

Propria existențăwinking