| RaLuCa_7165 a întrebat:

Voi c ziceti? Sa-mi iau fusta si sacou in prima zi de scoala sau sa merg in trening? Mentionez ca n-am uniforma dar puteti sa-mi sugerati si voi niste idei daca aveti:*:*:*love strucklove strucklove struckFundoilove strucklove strucklove struck

4 răspunsuri:
| bubu16 a răspuns:

Clar fara trening...:d ceva dragut cum te simti tu bine

| IngerasDeCiocolata a răspuns:

Nu este rea ideea de ati lua fusta si sacou... dar parerea mea este sa nu iti iei sub nici o forma. training!
Totusi este o zi mai speciala din an...
Dar asta nu inseamna ca nu poti sa. ti iei niste blugi mai faini si un tricou...happy
Ideile mele :
1.niste blugi [stramti] albastru inchis /deschis + o camasa
2.Niste blugi negri + un tricou rosu/galben ceva mai elegant daca ai
3 [daca vrei sport] niste blugi + un tricou sport, o esarfa depinde!
Important este daca te simti uh bine in ele laughing
Succes! happy

| lil_2808 a răspuns:

Pai niste jeansihappy cu balerini daca ai sau ceva pantofeihappy si un tricou mai elegant sau bluzita!:* cu machiaju daca vrei rimel si putin gloss:* pup. bafta!>:X
xOXo